BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Trys - jau minia

Taip jau yra, kad svarbiausia ne turėti vieną gerą elgesio modelį, bet kuo daugiau alternatyvių veikimo variantų. Nes pasirinkimai yra gerai. Čia - kategoriškai, vienareikšmiškai, nesirinktinai.

Sirgti - negerai, bet ligoti - visi, ir kai pradėta tai suprasti, pasidarė madinga prisipažinti, kad ir pats moki susirgti. O va, kai pradeda ką nors daryti visi, tai tampa madinga. Čia - pagrindinis mados principas.

O mano galvoj gyvena trys balsai ir nors šiaip jie belyčiai, įtariu, kad, ko gero, jie besantys vyriški, nes tik tik vyrai taip įsakinėja. Bet čia gal tik man. Nepykstu aš ant jų, nes pamažu pripratau ir, man regis, be jų niekaip negalėčiau apsispręsti. Tai pagrindinis pripratimo principas - įtikinti auką, kad be vieno ar kito pripratimo niekaip tas žmogius nebeišgyvens.

1. Juozas-įkyrus-priekaištas. Juozas - jis todėl, kad darželyje buvo vienas toks Fu-Vaikas, vardu Juozas. Labai fu. Šitas Juozas irgi Fu, kitaip gal Juozas ir nebūtų.

Pliusai:

 • apgina nuo Fu-pašaliečių kritikos, patarinėjimų, komentarų, pastebėjimų ir kitų Fu-dalykų, nes pirmas ją išsako ir pasako taip, jog niekas kitas taip pasakyti ir negalėtų

Minusai:

 • sako kritiką, patarinėjimus, komentarus, pastebėjimusir kitus Fu-dalykus pirmas ir taip, kaip niekas kitas taip pasakyti ir negalėtų
 • Juozas

2. Jokūbas-pataikūnas-giriaklis. Jokūbas, nes kažkodėl baisiai inteligentiškas man šitas vardas atrodo. Be priežasties, todėl ir kažkodėl.

Pliusai:

 • kalbų pagrindinė mintis - tu-esi-labai-nuostabi
 • linki man gero. Įtariu aš taip
 • gerietis entuziastas
 • skatina tobulėti, ką nors veikti

Minusai:

 • gerietis entuziastas
 • skatina ką nors veikti

3. Jonelis-kvailelis. Trečias brolis. Visuomet stipriai nušneka. Nors yra mažiausias ir durniausias, jis pats ištvermingiausias - lieka, kai vyresnieji broliai užmiega ar prasigeria. Mažas, landus, na, ir dar debilas - todėl labai pastebimas.

Pliusai:

Minusai:

Na, ir pavyzdžiui, situacija:

Klausiama esu, koks ten kažkokio veikėjo (ar daikto?) principas.

Juozas: - Tu nežinai atsakymo.

Jonas: - Žiū, paukštukas. Čik čirik.

Jokūbas: - Tu labai nuostabi. Jeigu dabar patylėsi, nesivaipysi ir kvailai šypsosies, liksi graži. Ak, tu gražuole. Tik nesivaipyk. Sakau, nesivaiptyk.

Juozas: - Vaipaisi. Ir vis dar nežinai atsakymo.

Jonas: - Čik čirik.

Jokūbas: - Ak, nieko tokio, jog nežinai. Atvirkščiai, labai gerai, kad sužinojai, jog nežinai! Dabar galėsi pasiaiškinti, viską suprasi, būsi dar nuostabesnė, nei esi dabar. Tu labai labai nuostabesnė būsi!

Juozas: - Oi, nieko nebus. Tinginė esi. Va, dar vienas dalykas, kurio tu niekada niekada nesuprasi.

Jokūbas: - Tik būtinai sužinok tu tą atsakymą, nes tik taip galėsi būti dar nuostabesnė.

Jonas: - Ką sugalvojau!!! Pasiklausom Jeff Buckley!

Juozas: - Susikaupt net nemoki!

Jokūbas: - Tikrai gi. Susikaupk. Juk moki!

Jonas: - while this town is busy sleeping all the noises died away

Patiko (11)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. Tavo Jonas-Jokūbas-Juozas panašūs į Disnėjaus filmukų scenas, kai kokiam herojui ant vieno peties tupi angelas, ant kito - velnias ir abu įkalbinėja pasielgti gerai/blogai. Tik dabar šiek tiek neaišku, kuris - Jonas, Jokūbas ar Juozas yra angelas/velnias… :/

 2. Aš tai manyčiau, kad geriausia esu aš ir kurio veikėjo kuždesius pildau, tas ir būna gerietis :) Blogai gi nesielgčiau!

 3. Man stipriai patiko tavo ši idėja apie tris gyventojus - veikėjus - patarėjus gyvenančius kažkaip ir kažkokiu būdu tavo pasaulyje. Tai jau panašu į rimtą žingsnį link kūrybos. :) Ir sakau visa tai ne todėl, kad norėčiau būti panašus į “Jokūbą”… :))
  Asmeniškai mano dėmesys kažkodėl labai susikoncentravo būtent ties pačiais vardais. Pastebėjau, kad visi prasideda iš vienos raidės (įdomu kodėl?). Žinau ką reiškia kiekvienas vardas išvertus į lietuvių kalbą ir nors tai beveik neatitinka jų nupieštų charakterių, bet pasikartosiu: man labai patiko. :)

 4. Jų charakteriai neatitinka vardų reikšmių (arba atvirkščiai), greičiausiai todėl, kad tie vardai ne apie juos ką nors sakyti turėtų, o apie mane, juk aš rinkėja buvau! :D
  Jei mama savo vaiką Klepenoru pavadina, tai ne apie kūdikio būdo bruožus kalbėti būtų galima, o apie gimdytojos ketinimus :)
  Ir ačiū už gražius žodžius. Malonu :)

 5. Na… ką čia ir bepridursi. Tiesiog stengiuosi nesijuokti, o juolab - [kvailai] nesišypsoti, tikėdamasi likti bent kiek tai dar graži:)
  Aj! P.S. man tai Jonas labių labiausiai… toks pats tas:D
  Čik Čirik

 6. Man irgi Jonas fainas :) Nei vieno priekaišto jam nesugalvojau!!!

Rašyti komentarą