BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tokia nekokia

Man čia truputi buvo užėjusi panika dėl ateities. Aišku, kalti tai aplinkiniai žmonės, visada jie, nes jei ne jie, niekada nekiltų minčių, kad ko nors nemoku. Moku. Ir labai daug. Žibutę nupiešti moku. Dar sukonstruoti ketureilį, jei rimas kėdė-pėlė-lėlė-žolė yra užskaitomas kaip profesionalus. Ir šiaip, dabar jau atrodo, kad viskas bus man gyvenime gerai. Tik smagu būtų, jei su neigiamybėm aplinkiniai baigtų vieną sykį.

Kažkodėl visom mano pažinotinom kalbom piktas ir nepiktas „Ne”, visuomet N raide prasideda. Vargšas N, o juk šiaip raidė gal ir nėra pati blogiausia, net jei ir tėra gerosios M jaunesnioji ir šiek tiek neįgalioji, iš pastarosios perspektyvos žvelgiant, giminaitė. Kita vertus, su stovykloj esančiais Malonumais, Miegu, Meilumu, Maistu, Meile, Mirtim ir kitais puikiais dalykais nelabai ir pakovosi. Nors N nėra negerai. Ypač, kai sakai Noriu. Arba Namai. Arba „Noriu Namo!”

Oi, bet klaidų mes darom visi. Neklyskit klysdami, jog neklystantys neklysta. Namie, pavyzdžiui, gali būti pravesta paskaita apie tradicijas, šaknis, giminę. Man tai, pavyzdžiui, buvo labai įdomu. Juokauju, žinoma. Šnekos apie šaknis, praeitį, palikimą, ai, ir dar šaknis - įdomu nelabai.  Man, pavyzdžiui, net terminuotė tokia yra erzinanti. Šaknys yra šaknys (gili mintis. juokauju, žinoma) Na, nepatinka man kažkodėl žodžiai iš Š raidės. O šiaip, jau ne prie nieko, tai ir iš viso nepatinka, kai atžalom žmogius vadina.

Žmogus yra žmogus (einu pailsėt, nes vėl teks meluot, kad juokauju). Labai naudinga būti linksmu žmogumi gyvenime, nes niekad nemeluoji. Aš taip pagalvojau (juokauju).

Patiko (8)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą