BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kad būtų kur eiti, kai nebėr ko ten grįžti

Kai klausia manęs, kaip jaučiuosi grįžusi, visuomet pagiriu už gerą klausimą. Taip, aš esu toji bjaurybė, kuri kabinėjasi prie formuluočių. Ir taip, tik ši savybė man leidžia džiaugtis formuluotėmis tų, kurie visuomet pateikinėja jas tik teisingas. Tad faktiškai: bjaurumas džiaugsmą atneša. Man. Ak, jau tas sofizmas.
Taigi, jūs klausiate, kodėl man patinka domėjimasis manimi ir mano reikalais mano savijautos pasidomėjimo kampu. Džiugu. Jei klausiate, vadinasi, domitės (ne kategoriškai, tik naiviai patikliai ir saviapgauliškai teigiu), o jei jau domitės, turbūt skaitote. Jei skaitote ir klausiate, vadinasi, nesuprantate. Jei jau netgi ir nesuprantate, tai gal veikiausiai suprantate visai nemažai.
Na, o iš Rusijos grįžusi, jaučiuosi ne kitaip, tik stora. Per visą gyvenimą niekada nebūčiau taip sugalvojusi, bet jausmai jau toks dalykas, nesugalvojami kartais, o tik išjaučiami. Panašu, kad su moterimis ten kažkas negerai. Negerai, ne todėl, kad vaikšto su pilvotais dėdėm ir negėda joms – tas tai labai gerai. Joms. Ir jiems. O ir vaikšto juk ir pas mus. Tik vis dar šiek tiek gėda – prieš klasiokus, kaimynus, o ir šiaip, truputi ir prieš save.
Apkalbėjau globaliai, nepykit. Jei knaisiočiausi individualiai, smulkmeniškai, tyrinėčiau sąžiningai, jau niekad daugiau nebepavyktų paviršutiniškai ir šabloniškai į pasaulį žvelgti. O juk taip labiausiai ir mėgstu. Ginsiuosi tik tuo, jog tik didelio miesto didelį srautą didelių ir labai didelių žmogių mačiau, tikiu, jog ne liaudinė publika buvo.

Patiko (9)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

 1. iš Rusijos?… Oho, ir ką ten veikėte, tamsta?
  Kitą kartą, prieš išvykdama į Rusiją, įspėkite, žinosiu, kad naujo įrašo palaukti reiks tris mėnesius. :)

 2. Kaip tai, ką veikiau? Lankiausi!
  O įrašų nebuvo ne dėl išvykos. Sakyčiau, gal greičiau dėl neįdomaus gyvenimo. Ar šiaip ko :)
  Pala pala, ar šis komentaras buvo priekaištas?! :D

 3. Sugretinus trijų mėnesių pauzės egzistavimą su tuo, kokiais turtingais žodžiais dabar prisotinti nauji įrašai, galima pastebėti, kad tie trys mėnesiai nebuvo veltui ir storumas dar ir kitur pasireiškia… :)
  P.S. jokių priekaištų ankstesniems įrašams!

 4. Jei ne P.S., aš turėčiau priekaištų :)

 5. Tuomet gerai, tuomet šis “P.S.” labai, labai rimtas ir tvirtas… :)

 6. Nu gi ačiū ačiū. Labai tvirtai ir rimtai :)

Rašyti komentarą