BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ikibišventinės

Mane žavi mergiočių pasiryžimas ir veiklumas. Žavi ne ta pavyzdine ir siektina prasme, bet nuostaba keliančiąja. Kai sėdėjome su draugu, tokiu, kurį visada myli ir stipriai meilę reiškia tokios-vat-tokios mergaitės, gretimas staliukas, sodinantis keletą tokių, kurios paprastai tokius ir myli, check‘ino mūsiškį kažkiek laiko. Laiko bent jau tiek, nuo kada tai pastebėjom iki tuomet, kai nustojom stebėt, kad stebi. Kai pasišalino Numylėtasis ten, kur po vieną ir tik pėsčiom vaikštoma, praeidamos mergaitės, paliko mano susėdavo stalo pusėje servetėlę.

Grįžo jis visas patenkintas, nes kelyje nuo taško A iki taško B susitiko panelę, iš kurios susižvejojo numerį. Čia, jeigu ką, įprasta. Jam. 22 minutės ir jokios naujos pažinties list‘e - senberniavimas. Jam. O pamatymas, kad neprašytą laiškutį iš kitos gavo, visą gerietišką ūpą pradangino. Dar gavau ir bart, kad sarginio šuns funkcijų neatlieku ir neginu teritorijos. Na, ką bepadarysi, nešuniškas mano charakteris: nuo įsibrovėlių neginu, ištikimybe nesergu ir netgi bauginančio įspėjimo apie piktumą neprisegsi.

Užtat šnekos visam šimtmečiui pakako. Prireikė paslėptųjų aiškinimų, kurie paaiškino tik tai, jog nesumedžiotas grobis nėra grobis, kol supratau tikrąjį nepasitenkinimo priežastį. Pati realiai didelio skirtumo nemačiau tarp tos, kuri pametėjo numeriuką savarankiškai ir tos, kuri noriai davė paprašyta koridoriukyje prie tūliko - man tai čia vienoda beprasmybė dalintis savo duomenimis. Tik toji, pademonstravusi savavališkumą dar ir drąsa švaistėsi. Arba aiškiaregystės dovana naudojosi, nes žinojo(!), kad nesu aš jo pora. Dar gali būti, kad rėžimą-dzin įsijungusi buvo. Bet ir tokiu atveju, paprastai prie šio daikto naudojimo instrukcijos pridedamas įspėjimas apie drąsos turėjimą.

O draugas mano sakė, kad liūdna ji labiau, nei drąsi. Aš tai manyčiau, kad labiau gal progomis naudotis padėtimi, nesinaudojanti. Padėtimi, kad esanti mergaitė. Čia gal kvailos, gal senamadiškos, gal išlepimo suformuotos pažiūros, kad pirma renkasi berniukai. Jie turi ne tik fiziologiniu, bet ir socialiniu požiūriu didesnę (priimtinesnę) galimybę ieškotis. O tada jau renkasi mergaitė iš to, kas pasirinko ją kaip pasirinktį. Ir taip, neatmeskim galimybės, jog gali būti ar atrodyti pasirinkimas menkokas (arba visai menkas), bet lieka pasirinkimas būti su vienu iš menko pasirinkimo variantų. Arba su pasirinkimu palaukti pasirinkimų. Arba nelaukti ir tiesiog. Viskas pasirinkčių ribose ir platybėse.

O Numylėtasis darsyk perklausė, ar tikrai tikrai aš pati tokioj situacijoj, kai nepažįstamas, bet ne šiaip koks, o toks kaip jis, paprašo numerio, atsakyčiau tokiam, ištrynė ir sužvejotos koridorinukės mergaitės numerį iš savo naujųjų pažinčių list‘o. Ir čia buvo jo pasirinkimas, toks priešužgavėninis-kaukinis.

Patiko (11)

Rodyk draugams

Komentarai (10)

 1. linoreta:

  Super pasakyta ”Čia gal kvailos, gal senamadiškos, gal išlepimo suformuotos pažiūros, kad pirma renkasi berniukai. Jie turi ne tik fiziologiniu, bet ir socialiniu požiūriu didesnę (priimtinesnę) galimybę ieškotis. O tada jau renkasi mergaitė iš to, kas pasirinko ją kaip pasirinktį.” Taigi išeina taip, jeigu nesi drąsuolė besikarianti vaikinams ant kaklo, tai tau teks rinktis iš to, kas tave išsirinko. Bet ką padarysi juk vaikinus irgi prasijoja :)

 2. Tai man turbūt vienintelei pasaulyje atrodo, jog neieškojimo ir nemedžioklės galimybė yra privilegija, o ne nedrąsioji pasirinktis :) Negi kažkam maža tų, kurie rodo dėmesį, kad reikia perimti (ar dalintis) našta? :DDD Panašu, kad berniukai baisingai vargsta rinkimosi ir kabinimo sunkenybėse, tai kam savonoriškai siūlytis į pagalbą? Nors šiaip aš nieko blogo tame nematau. Lyčių lygybė ir visa kita. Ar kaip ten.

 3. Privilegija? Man tai labai nauja, šaunuolė. Jeigu aš taip būčiau išmąsčius savo laiku, gal tada būčiau taip nekompleksavus, kai niekas nekabindavo.

 4. Oi, tai nekabinimas, aišku, kad kompleksų gali įvaryt! Čia jau mąstyk nemąsčius :) Ir tokios eretiškos idėjos ne mano mąstymo, o aplinkos pasekmė :) Pavyzdžiai, pavyzdžiai, pavyzdžiai :DDD

 5. Man tai patiko tavo filosopsichologdeduktyvinis apibrėžimas: koridorinukė, bet kadangi ją rado prie “WC” tai kaip ir prisegti dar kažką būtų galima… Bet aš čia tikriausiai labai negražiai… :))
  O tai tau dar ir darbų neapmokestinamų užkrauna, kažką sergėt turi, kaip kažkam atrodo? :)

 6. Iš kur tu žinai, kad neapmokestinamų? Aš gyvenu skolų-paskolų-paslaugų principu :)
  Bet tai kokie žodukai… :)))
  Ir taip, aišku, kad būtų galima prisegti. Ir taip, gali būti, kad būtų negražiai, tai aš tyčia taip :) geranoriškai.

 7. Tuomet atsiprašau dėl “neapmokestinamų”. :) O gal galima įmonės pavadinimą sužinoti, kad jei kada…, kad galėčiau kreiptis tikslingai… :))

 8. Ne įmonė, su individualios veiklos pažymėjimu dirbu :DDD Kreipimosi būdais įvairiausi:
  1. Verksmingu, grasinančiu ar pataikaujančiu komentaru
  2. el. paštu MigaThea@gmail.com (ašaros, šypsenėlės arba keiksmažodžiai - būtina, kad atsikreiptų dėmesys)
  3. žinutė
  4. telefonu
  5. varpais
  (šauksmai, riksmai, dainos - į sąrašą tyčia neįtraukti!!!)

 9. Supratau, labai platus pasirinkimas, faina, ne taip, kaip kitose “rimtose” atseit firmose: duoda du emailus geriausiu atveju, o kas man iš jų, jei medyje įstrigęs sėdžiu… :) O čia, prašau, varpeliu galima… Tad dėkoju… :))

 10. Kai sėdi medyje ir nežinai, ką daryti, išsitrauki savo išmanųjį telefoną! Mane kviest ne varpeliais, ten liokajus taip kviečia filmuose, o varpais. Bažnyčios. Katedros – dideliais ir garsiais :)

Rašyti komentarą