BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Girtis tokia diena visiems nepažįstamiems ir ne

 

Pabudau labai svarbi. Visi laukė, kol atsibusiu, tai turbūt nuo to laukimo ir prabudau. O gal ir nuo to, jog tarsi tyliai, bet nelabai, o taip, kad išgirsčiau, buvo ištarta, jog, ko gero (turbūt), o gal ir ne (bet labai gali būti) - man jau reikėtų keltis. O man tik įdomu, iš kurios pusės tądien, kai fobiją saviškiams įskiepijau, aš tokia baisi jiems pasirodžiau. Tiesiog smalsu, nes veidrodyje aš vienoda sau ir iš kairės, ir iš dešinės, ir iš priekio. Tik nusisukusi gal nelabai - kažko nesimatau! Bet labai norėtųsi atsižymėti tądien, tą pirmąjį kartą, kai buvo padarytas kažkoks labai tinkamas ėjimas, vienas mano geriausiųjų per visados visados: anksčiau, dabar ir vėlėliau.

Tai taip diena prasidėjo. O baigėsi ji balsavimu. Tai irgi didelį paukščiuką padėjo prie mano svarbumo. Labai. Nelabai gerai tik kad reikėjo eiti į savo senąją mokyklą. Ten sienos negražios, durys negražios, šiaip man ten kažkas negražu, o dar ir keistai šleikščiai spalvota. O gamtoj taip jau yra: kas labai ryšku - pavojinga gyvybei! Čia tokios taisyklės, o taisyklės yra ne šiaip, o tam, kad būtų! Bet jaučiausi vis tiek gerai. Ir jokio pažįstamo nesutikau ir tai gerai taip pat. Beveik tiek pat gerai, kaip ir jaustis gerai tiesiog. Tik nelabai buvo už ką gero balsuoti, nes niekas net iš pat pradžių nežada įjungti didelio didelio šviestuvo ir padaryti man pavasarį tada, kada ir priklauso jam būti. Jam priklauso jau tuoj. Dabar. Aš tik norėčiau be kovo 1, nes pradžios yra negerai. Nebent jos daug žadančios ir dar svarbios. Bet vis tiek jos nėra tokios geros ir svarbios kaip gerų pažadėjimų išpildymai. Ir dabar, o ne jau tuoj.

   Tim Walker

Patiko (11)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. Šaunuolė balsuotoja :) Pagalvojau, kad nenorėčiau į savo mokyklą buvusią eiti balsuoti. Už kiekvieno kampo stovi ten blogų mokytojų šmėklos, valgykloj dvelkia kopūstiene ( nesvarbu koks dienos patiekalas), o fizinio lavinimo mokytojas merginoms duoda apšilimui labai daug šuoliukų :)))

 2. o čia ta proga, kuria visi laukė, kol pabusi, tai jau oficialios sužadėtuvės su Loleku, ar ne?

 3. linoretaa, aš tai perėjau ne per vieną, dvi ar tris mokyklas, tai man didelių ir va, tokių kaip kad tavo gražių, sentimentų nelikę nei vienai :D Tik žinau, kad visos jos vienodos. Maždaug daugmaž :)
  derva, nu gi ne :) Bet drąsiai tu čia :DDD Tik tu dar pagalvok, ar nori būt labai drąsi tokioj jaunystėj, kol dar net nei vieno balso rinkimuose nesi jokiam pšekevskiui paskyrusi :)

 4. Sutinku, tikrai nėra už ką balsuot. . . Bet gi kažkas turi kontroliuoti, įstatymus leisti ir t. t. Nors daug geriau iš didžiausių blogybių pasirinkti mažiausią. Beje. Patiko :) keista kaip seniau neaptikau tavo blogo. Įrašai tokie filosofiniai. :)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 5. Kaip tai nėra?! Pilnas lapas kandidatų! Tik man gal pavyzdžiui ne kontroliavimo, įstatymų leidybos, o pavasario reikia :DDD Neatsiklausia prieš žadėdami - va, kur bėdelė :)

 6. Nori, kad kažkas įjungtų šviestuvą ir būtų pavasaris. O jeigu pati pasidarytum šviestuvu (viduje) ir skleistum gerą nuotaiką aplinkui, švelnius šypsnius, ir šviestum taip, kad visi aplinkui pajustų pavasarį. Linkiu.

 7. Mano kilovatvalandis tarifas labai aukštas. Kažin, ar kas išsimokėtų…
  Bet mintį supratau, linkėjimus priimu. Ačiū :) Būtinai kadanos tikrai.

Rašyti komentarą