BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Evereste šiaip jau šalta

Dieną prieš šią vienas žmogius sakė, jog mane sumaišė su kita. Sakė: ‘- Oi, kaip apsipažinau. nes oi, kokia panaši toji buvo!’ Lig šiolei niekad niekas nesakė, jog į kažką panaši esu. Nors ir dabar nesakė. Sakė, kad toji labai panaši į mane. Ai, tada viskas gerai.

Tai klausiu, prisidengusi susidomėjimu ir atjauta (o gi iš tiesų tai tik noriu pasijuokt), tai kaip gi ten viskas buvo. Nelabai įdomiai šiaip. Pamatė kažkaip ne taip ir pamanė tikrai ne taip ir kai užkalbino, tai viskas paaiškėjo. Tik sako, kad išsyk kilo įtarimas, nes kažkokia nemaloni toji buvo, sako: ‘- Tai ir pagalvojau, kad gal ne ta!’

Paskui, kai perpasakojau šitą nutikimą, tai baisingai nustebo aplinkiniai manieji. Ne todėl, kad kažkokia baisia panaši vaikšto - nieko čia baisingai specifinio many, tik pasakė gi, kad kažkaip labai jau keista, nes kas ten, kas - ar čia maloni kažkam? Paskui keista jau ir man. Šiaip tai man pačiai atrodo, jog saviems ir esu maloniausia. Atrodo. O čia pykš pokšt - žiū jie abejoja.

Bet paskui, jau dar paskiau susiparatau, tipiškai čia aš: maloni dalykiškai, vėliau maloni draugiškai, paskui maloni visada, nes man malonu būt maloniai pasidaro, paskui užlipa ant sprando ir ko tai sunku pasidaro būt maloniai, tai nusipurtau. Ir kai jau nusipurtau, tai vėl gerai, tik nupurtytasis sako - oi, kaip nemalonu.

Patiko (7)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Mokykloje man sakydavo, kad esu panaši į vieną klasiokę, nors man taip neatrodė. Žinok, nemalonus jausmas :)

  2. Oi, tikiu :)
    Mane dažnai kaip palygina su kuo nors (net jei ir teigiamai visai) - pykstu. Būna, kad negarsiai užloju. Bet suurzgiu :D

Rašyti komentarą