BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Chachacha, be-be-be ir Feee

Kada nors, kai netingėsiu, būtinai arba nebūtinai, pasakysiu kokias drauges turiu. Turiu tokias, kokias tik geriausias begalėjau rasti. Ne esmė, kiek geros ar blogos, kvailos ar gudrios, jos beesančios, bet faktas, kad visos mano nelaimės nutinka su jom, per jas ar dėl jų. Ir dar faktas, kad esam viena kitos talismanai.

Laikais, kai žodžiai: etiketas, diplomatija ir taktiškumas dar buvo nepažinti, buvo pavojinga gyventi. Bet linksma. Taip įdomiai. Vakarai prasidėdavo tuo, jog būdavau prašoma nekalbėti, nes mergos pageidaudavo likti gyvos iki ryto. Bet drąsos buvo. Ir nors filmukas „Liūtas karalius” ir mokė, jog drąsus ne tas, kuris ieško pavojų, o tas kuris jų nebijo, susidūrus su kuo nors, kai galvelėje trys programos ir nei viena iš jų nesusijusi su mąstymu, neįmanoma atpažinti pavojaus ženklų. Prie proto trūkumo, į pustuštę puodynę įmaišius dar ir žiupsnelį patirties stokos, gauname tokią feee mišrainę. Dėl šių (ir kitų) priežasčių yra tekę pradėti lavinti bėgiojimo įgūdžius.

Viena iš manųjų draugių-visados rūko kaip kaminas. Nežinau, ar rūko, nes cigaretės dingsta labai greitai, tai gal ji jas ir valgo… Tokiu atveju prie „nežinau”, prisideda dar „ir žinot nenoriu”. Brr. Kažkada paminėjau tą faktą, jog ryti jas nėra sveika, tai ji atsakė, kad „-Marilyn Monroe tai juk surūkydavo po tris pakelius per dieną!” „-Aha, bet ir mirė ji 36 metų” - sakau aš jai atgal. „-Bet ne nuo cigarečių mirė” - atsako ji man atgal. „-Nes nespėjo” - pasakau aš jai. Oi, bet ne apie tai. Apie tai, kad ji rūko labai greitai. Labai. Tai vienąsyk, kai kojas teko dėliot labai greitai, kad išvengtume nemalonybių, ji sako: „Stojam, geriau parūkom, pailsėsim” Yra tokių žmogių pasaulyje, kurių nesąmonėms geriau paklusti, nei pradėti įrodinėti - kitaip užtrunki ilgai, o dar ir nieko nepasieki. Ir labai negerai, jei turi garbės vadintis tokių žmogių draugais.

Ir mes sustojam. Ji prisidega, o man tarsi ir labai, tarsi ir tikrai, tarsi ir pasigirsta žingsniai. Iš tiesų tai ne pasigirsta, o išgirstu. Ir pasislepiam už kampo. Ir stovim. Ir laukiam. Truputi kvėpuojam (vis dar), bet man truputi atrodo, kad truputi per garsiai. Pasirodo, kad neatrodo - išgirsta mus. Kas niekad nebuvot, bet planuojat kada pabuvot panašioj situacijoj - informuoju, kaip išgirsti, kad jus išgirdo:

girdite kažkieno žingsnius; žingsnių nebegirdite - sustoja; tyliai kažkas susišnabžda;  [šioje vietoje jūs jau galite pradėti bėgti į kitą pusę] tuoj tuoj žingsniai atidunda greitai, labai greitai ir tikrai tikrai link jūsų pusės. Paskui, kitaip tariant.

Mes pabėgom. Nes bėgom labai greitai. Kol neįbėgom į kambarį tol bėgom. Paskui užsirakinom ir tik tuomet pamatėm, kad ji dar cigaretę rankoj laiko - o tai buvo mūsų laikmatis, kuris įrodė, kad tuos 6 ar tai 8 kvartalus įveikėm taip, kad net šviesa mūsų įveikusi nebūtų galėjusi. Paskui žinot, kaip būna: dar pusmetį prasėdėjom, užrėmusios duris (kažkodėl), mirtinoj tyloj (nors tikrai tikrai sumėtėm mes ir tas pėdas ir sprintą (su kliūtimis kaip kokie parkūrininkai) olimpiadinių rekordų lygyje atlikom. O paskui sekė toks isteriškas juokas. Maždaug „chachacha” - tik neaišku kodėl. Diagnozė, kitaip sakant.

Patiko (17)

Rodyk draugams

Komentarai (11)

 1. Svarbu pabėgot, o jau nuo ko, neturi reikšmės :) O kadangi bėgimo laiką matavot cigaretės matu, tai jūs abi esat geros fizinės formos ( net ir gausiai rūkanti draugė ). Tai ir žinok žmogus kaip čia su tuo rūkymu, sveika ar ne :))))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2. kaip nekeista, patiko :)

 3. linoreta, tai va va :) Sako ir gyvent nesveika, o man, pavyzdžiui, neteko pažinti nei vieno žmogaus, kuris būtų numiręs dėl(nuo?) rūkymo. Tiesa, gali būti čia taip ir todėl, kad vis dar neteko susipažinti su mirusiu… :D
  Žalios Mėtos, tai malonu tuomet :) O tai dar būtų ir man keista… ot būtų tuomet!

 4. Na, štai smagias istorijas ir vėl pradėjai,
  Visai juk nesvarbu,
  Kad draugės niekadėjos… :))
  O dėl to pasirūkymo, tai tikriausiai tais gerais senais laikais dar nežinojot, kad kai vyrai( būrai,kariūnai, na, nesvarbu) karo metu apkasuose rūkydavo, tai jei ant galvos apsiausto kokio neužsidėdavo, tuomet jau niekur nuo snaiperio nepabėgdavo… :)

 5. Tai gi tam ir buvo skirtas kampas ir užėjimas už jo!!! Negaliu patikėt, kad mane bukagalviškumu kaltini (net jei pati savanoriškai apsiskelbiau garsiai barškančia puodyne ir tuščiais kietaisiais diskais savo kompiuteryje :))

 6. cigarečių valgymas - čia jau visai nauja rūkymo-nerūkymo rūšis. Vieni kramto tabaką, kiti jį uosto, bet vat, valgyti visą cigaretę… tavo draugė-visados naują nikotino vartojimo būdą išrado, sakau. ;)

 7. :DDD Šaunuolė ji, ir aš taip sakau!

 8. Rūkantys ar nerūkantys draugai yra šaunu, jei tik jie tikri :)

  Ir ačiū Dievui, kad man nėra tekę būti panašioje situacijoje, nes būčiau numirusi iš baimės…

 9. Labai norėčiau pamatyti rūkančią tavo draugę. :) Rūkant bėgančią irgi. Manau, nerealus vaizdelis :DD
  Džiaugiuosi už jus, kad esat geros bėgikės. Nors smalsu, ko jau taip prisidirbot?

 10. moksliukesdienorasti, tikrai tikrai tikrai nebūtum :) Tikrai.
  O dėl draugų, tai čia sunkiau. Taip drąsiai sakyti ‘tikrai’ nelabai drąsu :)
  Pieštukėli, niekas nematė jos rūkančios ir čia ne stebuklas - fizika. Tiesiog, kai ką nors darai šviesos greičiu, akis nefiksuoja judesio momento :DDD
  Oi, o darbai yra jau atskiri pasakojimai. Ilgi ir nuobodūs jie būtų.

 11. Matai, baimės akys didelės,taip sakoma. O kai ta baimė tikrai nemaža,tada galima labai greitai bėgti, tiesiog skriete skrieji (man taip teko vaikystėje). Tai va bėgimas bėgimui nelygus. Na, o pabėgiot labai sveika.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘565373566 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą